ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х310ММ / 70679
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х310ММ / 70679 Свредло за бетон Gross 8х310мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х300мм
Марка Gross
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО СПИРАЛНО 32Х460 ММ 6 СТЕННА ОПАШКА MTX / 701309
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО СПИРАЛНО 32Х460 ММ 6 СТЕННА ОПАШКА MTX / 701309 Свредло за дърво спирално, 32 х 460 mm, 6-стенна опашка от MTX.
  • Изработено от стомана с твърдост на режещата част 40 HRС.
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113
164113 ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
Свредло за бетон 16х310мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 16х310мм
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 180(155)4.0MM RD-WT744 / 155419
155419 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 180(155)4.0MM 2 БРОЯ RD-WT744
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм