ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22
Сравняване
ДИСК ДИАМАНТЕН RAIDER TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22 / 162202
Марка: EUROMASTER Код на продукта: 162202 162202 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P100 5БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P100 5БРОЯ / 184104
  • Дължина /мм/:   230 мм
  • Широчина:  93 мм
  • Едрина на зърното:  P100
  • Брой:  5
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/160 ММ
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/160 ММ / C0648771016
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 10 мм.
ОБЩА ДЪЛЖИНА 160 мм.
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 100 мм.
ЗАХВАТ SDS-plus
НАКРАЙНИЦИ И МАГНИТЕН ДЪРЖАЧ БЪРЗ ЗАХВАТ 1/4" 32 БР. К-Т RAIDER
Технически характеристки
ДИСК ЛАМЕЛЕН ШЛИФОВЪЧЕН P60 115 X 22MM / MTX
ДИСК ЛАМЕЛЕН ШЛИФОВЪЧЕН P60 115 X 22MM / MTX / 740289
РАЗМЕР: 115 х 22 mm
ЕДРИНА: 60
МАРКА: Matrix
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 20 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710509
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Шкурка за бормашина
ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K120 / 183504
183504 ШКУРКА ЗА БОРМАШИНА ЛАМЕЛНА Ф60MM K120
БОРКОРОНА DIAMOND DRY M14 Ф50MM