ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БЯЛА ШКУРКА Р60
Сравняване
БЯЛА ШКУРКА Р60
Цвят Бял
Марка Оргахим
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
НАКРАЙНИК PH3 X 50 ММ
НАКРАЙНИК PH3 X 50 ММ
РАЗМЕР: 50 мм
МАТЕРИАЛ: Стомана
ТИП: PH 3
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4ММ / 7174009
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Диаметър 4мм
Покритие Титанов нитрит
БОРКОРОНА DIAMOND DRY M14 Ф35MM
Размер Ф35
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 80
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 80 / 180721
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 80 Технически данни: - Марка: RAIDER - Модел: 180721 - Диаметър: 225 мм. - Абразивност /grift: 80
ДИСКОВИ ШКУРКИ HARDY TS30R Р240 Ф225 ММ 8 ОТВОРА 3 БРОЯ / 1050302224
АБРАЗИВНОСТ 240
ДИАМЕТЪР 225 мм
ОТВОРИ 8
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 18 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 18 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 18 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ / 157696
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф2.5 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 2.5 мм
  • Обща дължина: 57 мм
  • Дължина на свредлото: 30 мм