ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4ММ / 7174009“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Свредло за бетон Диаметър: Ф 6мм Дължина: 210мм Работна дължина: 150мм Захват: SDS Plus
Сравняване
  • Свредло за бетон
  • Диаметър: Ф 6мм
  • Дължина: 210мм
  • Работна дължина: 150мм
  • Захват: SDS Plus
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM / 153621
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 100mm
Диаметър Ф6.0
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM / 153651
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 300mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 250mm
Подсказка
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 10 Х 310 ММ /2204610310
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 10 Х 310 ММ
РАЗМЕР: 4.5 х 295 мм
МАТЕРИАЛ: стомана
ПРИЛОЖЕНИЕ: за метал
ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 057878540
Марка WÜRTH
Тип За шлайфане
Приложение За неръждаема стомана
Вид Ламелен
Едрина P40
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 180Х6Х22.2MM / 160111
160111 ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 180Х6Х22.2MM