ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Шкурка за виброшлайф Райдър размер 115х280 P 60 с 8 отвора 10бр
Сравняване
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P 60 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180106
Технически параметри:
  • размер: 115х280 P 60
  • 8 отвора
  • 10 броя
  • Диск за циркуляр за дърво, 150х22mm, 40 зъба - неповторими оферта от нас за вас.
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153673
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф26Х450MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф26Х450MM /153615
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф26Х450MM Свредлото на Raider е подходящо за пробиване в бетон и зидария. Моделът е предназначен за перфоратори с SDS Plus захват.
  • Четката е направена от усукана стоманена тел
  • Тип стойка – М14.
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, P 150, 125 mm, 10 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ШКУРКА MATRIX КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, САМОЗАЛЕПВАЩА, / 738609