ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ЛИСТ GADGET ЗА БИЧКИЯ 30/750MM / 371307“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 16Х260ММ / 2204616260 Свредло за бетон 16х260мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 16х260мм
Диаметър Ф4
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
Подсказка
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ /2204612160
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф22Х505MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф22Х505MM /153806
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф22Х505MM Свредлото е подходящо за пробиване и ударно пробиване в бетон и бетонни конструкции. Изработено е от висококачествена стомана с дълъг експлоатационен живот. Свредло със SDS Max захват. Диаметър: ø22 мм. Дължина на свредлото:500 мм.
140103 3/8" 56 Other Brands 1.3
ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 3/8.050″“ (1.3MM) 56″““ / 140103