ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 180Х6Х22.2MM / 160111“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф25MM
Сравняване
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф25MM / 154603
  • Подходящ за пробиване в меко, твърдо дърво и фурнирни плочи
  • Меко дърво: 600-800 min-1
  • Твърдо дърво: 400-600 min-1
Спецификация:
  • Опашка: 8mm
  • Широчина: 25mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х600MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х600MM /153814
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х600MM Свредло SDS-max на производителя Raider. Изработено от висококачествена стомана, осигуряваща неговата здравина и дълъг живот.
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 3.3ММ / 715339
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 3.3ММ / 715339 Направено е от инструментална легирана стомана марка Р4М4Х2. Размерът му е ф3.3 мм. Твърдостта на режещи ръбове е 62-65 HRc.
Размер Ф3.3мм
Твърдост 62-65 HRc
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 10 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Диаметър 10мм
Покритие Титанов нитрит
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM /153810
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM Свредлото SDS Max на Raider e изработено от висококачествена стомана, което е гаранция за неговата устойчивост и дълъг експлоатационен живот.
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 6 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
ДИАМАНТЕНА КОРОНА М14 35ММ / 2290531435 Диамантена корона М14 35мм - силно агресивна, равномерна и бърза работа с материала.
Размер 35мм
Марка Grone
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм