ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф25MM / 154603“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Нож за зеге за метал
Сравняване
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА МЕТАЛ T““ 76(50)0.8MM 2БР. RD-MT118G“ / 155411
Подходящ за всички прободни триони с ''T'' захват • Дължина на ножа - 76mm • Работна дължина - 50mm • Дебелина - 0.8mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS.
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS. / 180727
  • Абразивност: 100 mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Размер на шкурката: 285 mm
  • Тип: Velcro триъгълна
Свредло за бетон 16х310мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 16х310мм
АДАПТЕР RAIDER / 159916
АДАПТЕР RAIDER / 159916
 Предназначение за бетон, за гранит
Вид SDS-Plus
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P60
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P60 / C057878060
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ За рязане на неръждаема стомана
ДИАМЕТЪР 115 мм.
ЕДРИНА ЗЪРНО Р60
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф16Х400MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф16Х400MM / 153804
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-MAX Ф16Х400MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 400mm
  • Захват: SDS-Max
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 250mm
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф12.0 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф12.0 MM 1 БРОЙ / 157723
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф12.0 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 12 мм
  • Обща дължина: 151 мм
  • Дължина на свредлото: 101 мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ /157681
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ Комплект 2бр.