ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 16Х310ММ /2204616310“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
Сравняване
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100 / 180724
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Тип: Velcro
  • Размер на шкурката: 225mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153624
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО 5.0 ММ/1БР.
Размер 32х67мм
Марка MTX
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН MTX 68ММ / 703299
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН MTX 68ММ / 703299 Боркорона за бетон 68мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер 68мм
Предназначение за бетон
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х1000MM /153813
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х1000MM