ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 12MM / 7179809
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 12MM / 7179809 Покритие от титанов нитрит увеличава устойчивостта на инструмента в 2-2,5 пъти.
Диаметър ø12 mm
Покритие Титанов нитрит
Бърз преглед
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 13X42MM GADGET
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 13X42MM GADGET / 338001
Материал: Хром – ванадиева стомана
Дължина: 42 мм
Размер на шестограмна вложка: 13 мм
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 12 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710429
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 14 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS /710449
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 14 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS
  • Твърдосплавната пластина има специално заточване.
  • Подобрено отвеждане на материала..
  • Увеличено напречно сечение на централната част, което намалява вибрациите.
НОЖ ЗА ПРОБОДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО 'T' 2 БР. КОМПЛЕКТ
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)3.0MM 2БР. RD-WT111 / 155402
Технически характеристки
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х24TХ22.2MM RAIDER RD-SB13
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х24TХ22.2MM RD-SB12 / 163113
  • ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х24TХ22.2MM
  • RAIDER RD-SB13
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704229
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.