ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 12MM / 7179809“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Нож за зеге за дърво
Сравняване
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D / 155409
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D RAIDER
  • Изработени от високовъглеродна стомана
  • Подходящ за твърда и мека дървесина, както и ламинирани плоскости
  • Универсален "T" захват
  • Дължина: 100mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: HCS
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75mm
  • Стъпка: 6tpi
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Свредло RAIDER за бетон с SDS Plus захват и размери ф8 х 210 мм.
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 8 Х 210 ММ /2204608210
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM / 153607
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х310MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 310mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 250mm
Размер 230х22мм
Брой зъби 40
ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 230X22.2MM RD-DD03
ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 230X22.2MM RD-DD03 / 162110
162110 ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 230X22.2MM RD-DD03
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 10 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф18Х260MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф18Х260MM / 153679
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф18Х260MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 260mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 18mm
  • Работна дължина: 200mm