ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО CONDOR 4.5 ММ
Сравняване
РАЗМЕР: 4.5 мм
МАТЕРИАЛ: Стомана
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОМПЛЕКТ НАКРАЙНИЦИ 8 БРОЯ
Комплект от 8 броя накрайници Grone, изработени от стомана. Вложка за накрайник от Хром-ванадиева стомана. Размер на битове: Ph0; Ph1; Ph2; Ph3; SL5; SL6; SL7  / дължина 25 мм. Дължина на държач: 60 мм
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНА HSS Ф22 / 157821
БОРКОРОНА HSS Ф22 / 157821
Размер Ф22
Шкурка
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 120, 75 Х 533 / 742859
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО 25MM
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО 25MM / 704169
Размер 25мм
Твърдост 56 HRc
140103 3/8" 56 Other Brands 1.3
ВЕРИГА ЗА ВЕРИЖЕН ТРИОН 3/8.050″“ (1.3MM) 56″““ / 140103
Патронник
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА, 1/2, 13MM, С КЛЮЧ, RAIDER RD-KC03
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D / 155409
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT101D RAIDER
  • Изработени от високовъглеродна стомана
  • Подходящ за твърда и мека дървесина, както и ламинирани плоскости
  • Универсален "T" захват
  • Дължина: 100mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: HCS
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75mm