ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО CONDOR 4.5 ММ“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Сравняване
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 76(50)1.4MM 2БР. RD-WT101A / 155406
155406 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 76(50)1.4MM 2БР. RD-WT101A
МАТЕРИАЛ Стомана
ДИАМЕТЪР 115 мм.
РАЗМЕР НА ОТВОРА 22.2 мм
Купи
Бърз преглед
НОЖ ЗА САБЛЕВИДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО&МЕТАЛ BIM 225X0.9MM
НОЖ ЗА САБЛЕВИДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО&МЕТАЛ BIM 225X0.9MM / 155422
Спецификация:
  • Дължина: 225mm
  • Захват: Стандартен
  • Материал: BIM
  • Предназначение: Саблевиден трион
  • Работна дължина: 225mm
  • Стъпка: 10|14tpi
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.5MM / 7174509
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.5MM / 7174509 Покритие от титанов нитрит увеличава устойчивостта на инструмента в 2-2,5 пъти.
Диаметър 4.5 mm
Покритие Титанов нитрит
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 12 Х 160 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710239
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм
БОРКОРОНА HSS Ф40 / 157826
БОРКОРОНА HSS Ф40 / 157826
Размер Ф40
ДИСК ДИАМАНТЕН MATRIX МОКРО РЯЗАНЕ 25ММ / 731919
Размер 25мм