ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 4.5MM / 7174509“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 32 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709709
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Четка за бормашина
Четка за бормашина, плоска Ø 30 мм, 744409 Плоска с опашка. Диаметър: 30 мм Диаметър на опашката: 6 мм Изработена е от стоманена вълнообразна тел, с месингово покритие. Прилага се за почистване на метални повърхности от ръжда (корозия) на всякакви метални повърхности (стомана, алуминий, цинкова сплав, месинг, мед и др., както и за благородни метали), замърсявания и др.
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 6БР. Ф2, 3, 4, 5, 6, 8MM HSS-R КОМПЛЕКТ
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 6БРОЯ Ф2, 3, 4, 5, 6, 8MM HSS-R КОМПЛЕКТ / 157110
  • Размер: 2, 3, 4, 5, 6, 8 мм.;
  • 6 броя в комплект
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф8.0 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф8.0 MM 1 БРОЙ / 157721
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф8.0 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 8 мм
  • Обща дължина: 117 мм
  • Дължина на свредлото: 75 мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ / 157722
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 10 мм
  • Обща дължина: 133 мм
  • Дължина на свредлото: 87 мм
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА R2.38MM H6.5MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА R2.38MM H6.5MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР / 154407
Спецификация:
  • Опашка: 8mm
  • Работна дължина: 6.5mm
  • Радиус на закръгление: 2.38mm
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM /153810
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM Свредлото SDS Max на Raider e изработено от висококачествена стомана, което е гаранция за неговата устойчивост и дълъг експлоатационен живот.
Шкурка за лентов шлайф 75х457mm Р 40 5бр
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х457MM Р 40 5БРОЯ / 183111