ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 20Х500ММ / 2204620500“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
ДИСК ДИАМАНТЕН МОКРО РЯЗАНЕ 180ММ / 731879 Диамантен диск мокро рязане 180мм -  непрекъснат ръб, 180 х 22,2 mm PREMIUM от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany.
Размер 180х22.2мм
Марка Матрикс
Бърз преглед
Четка за бормашина
Четка за бормашина, плоска Ø 30 мм, 744409 Плоска с опашка. Диаметър: 30 мм Диаметър на опашката: 6 мм Изработена е от стоманена вълнообразна тел, с месингово покритие. Прилага се за почистване на метални повърхности от ръжда (корозия) на всякакви метални повърхности (стомана, алуминий, цинкова сплав, месинг, мед и др., както и за благородни метали), замърсявания и др.
Марка MTX
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ HARDY
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 12 Х 160 ММ HARDY /2204512160
Свредло SDS - PLUS за бетон 12x160mm.
СВРЕДЛО RED LINE Ф 10 ММ БЛИСТЕР ВЮРТ
СВРЕДЛО RED LINE Ф 10 ММ БЛИСТЕР ВЮРТ / 06248100
Бранд RED LINE
Макс дълбочина на пробиване Dx5
Ъгъл на върха 135°
За обработка на Стомана
Спецификация DIN338
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 22 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709169
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф6.5 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф6.5 MM 1 БРОЙ / 157719
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф6.5 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 6.5 мм
  • Обща дължина: 101 мм
  • Дължина на свредлото: 63 мм