ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х160MM / 153605“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 8ММ / 7178009
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 8 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Сравняване
Диаметър 8мм
Покритие Титанов нитрит
Бърз преглед
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 80
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 80 / 180721
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 80 Технически данни: - Марка: RAIDER - Модел: 180721 - Диаметър: 225 мм. - Абразивност /grift: 80
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 230Х6Х22.2MM / 160112
Диск за шлайфане 230х6х22.2mm
  • Вътрешен диаметър на диска: 22mm
  • Дебелина на диска: 6mm
  • Диаметър на диска: 230mm
  • Тип: Шлайфане
ДИСК MATRIX ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО, 190 Х 30 ММ, 36 ЗЪБА// MTX / 732869
732869 ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО, 190 Х 30 ММ, 36 ЗЪБА// MTX
Подходяща за ръчна работа
Размер 230 х 280 мм
Абразив Р180
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.5 MM 2 БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.5 MM 2 БРОЯ / 157699
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.5 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3.5 мм
  • Обща дължина: 70 мм
  • Дължина на свредлото: 39 мм
Диск за шлайфане Райдер Про 230х6х22.2мм
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 230Х6Х22.2MM RDP / 160147
Диск за шлайфане 230х6х22.2mm RDP
  • Дебелина на диска: 6mm
  • Диаметър на диска: 230mm