ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Шкурка
Сравняване
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 150, 75 Х 457 / 742809
Бърз преглед
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф9.5 MM H38 MMФ8 MM С ЛАГЕР
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф9.5 MM H38 MMФ8 MM С ЛАГЕР / 154405
  • С лагер
  • Диаметър на опашката: Ф8мм
  • Размер на фрезера: 9.5 х 38мм
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф16MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф16MM / 154601
КЛЮЧ ЗА ПАТРОННИК НА БОРМАШ. 13MM RAIDER RD-KC08
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х350MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х350MM / 153626
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х350MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 300mm
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 22 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709169
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM / 153638
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 100mm