ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 20Х500ММ / 2204620500 Свредло за бетон 20х500мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 20х500мм
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф20MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф20MM / 154602
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф20MM
  • Опашка  8 mm
  • Ширина 20 mm
Купи
Бърз преглед
Дръжка за ъглошлайф РайдерПро
ДРЪЖКА ЗА ЪГЛОШЛАЙФ RAIDER 125ММ
  • Използва се като странична ръкохватка за всички ъглошлифовъчни машини с малък габарит
  • Резба M8/L10
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P120 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P120 5 БРОЯ / 184105
  • Абразивност: 120mm
  • Предназначение: Лентов шлайф
  • Размер на шкурката: 93x230mm
  • Тип: Силициев карбид
  • Броя: 5
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО ПЛОСКО, 16 ММ, 6-СТЕННА ОПАШКА
РАЗМЕР: 16 мм
ОПАШКА: 6-стенна
МАТЕРИАЛ: стомана
БЯЛА ШКУРКА Р40
БЯЛА ШКУРКА Р180
Цвят Бял
Марка Оргахим
Абразив Р180
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х450MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х450MM /153614
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х450MM Свредло SDS-plus на производителя Raider. Изработено от висококачествена стомана, осигуряваща неговата здравина и дълъг живот.