ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х450MM /153614“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 10 Х 110 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710079
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P60
ЛАМЕЛЕН ДИСК WURTH Ф115 ММ P60 / C057878060
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ За рязане на неръждаема стомана
ДИАМЕТЪР 115 мм.
ЕДРИНА ЗЪРНО Р60
Купи
Бърз преглед
КЛЮЧ ЗА ПАТРОННИК НА БОРМАШ. 13MM RAIDER RD-KC08
Дебелина 1 мм
Външен диаметър ф125
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM /153810
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM Свредлото SDS Max на Raider e изработено от висококачествена стомана, което е гаранция за неговата устойчивост и дълъг експлоатационен живот.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 3.2ММ / 7173209
Диаметър 3.2мм
Покритие Титанов нитрит
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6 Х 110
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6 Х 110 В основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”, която представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка, или шлицов захват.
Марка: MUNGO
Предназначение: За бетон
Размер: 6 х 110 мм