ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф7.0 MM 1 БРОЙ / 157720“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ /157681
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф2.5MM 2 БРОЯ Комплект 2бр.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К240 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К240 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180720
  • Размер: 115 мм
  • К 240
  • 10 броя в комплект
Купи
Бърз преглед
Нож за зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 180(155)4.0MM RD-WT744 / 155419
155419 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 180(155)4.0MM 2 БРОЯ RD-WT744
ДИСК ЗА МЕТАЛ 230 Х 2.0 Х 22.2 MM RDP
ДИСК ЗА МЕТАЛ 230 Х 2.0 Х 22.2 MM RDP / 160127
160127 ДИСК ЗА МЕТАЛ 230 Х 2.0 Х 22.2 MM RDP
Размер 115 х 1 х 22.2мм
Предназначение За метал
Серия SWATYCOMET
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 80 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 80 10 БРОЯ / 180704
  • Размер: 115 мм
  • К80
  • 10 броя в комплект
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм