ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА ДИСКОВА 60 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ
Сравняване
ШКУРКА ДИСКОВА 60 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ / 1050302206
  • Диаметър: 225 мм.
  • Зърненост: P60
  • 8 отвора
Бърз преглед
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 125X22.2MM RD-DD05
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 125X22.2MM RD-DD05 / 162105
162105 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 125X22.2MM RD-DD05
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ Ф 10.5 ВЮРТ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ Ф 10.5 ВЮРТ
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 254Х80ТХ30MM / 163152
163152 ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х80ТХ30MM
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ 2 Шкурка с отвори ф125мм Р180 - залепва се чрез велкро и е предназначена за шлайфане на дърво и мазилка.
Абразив Р180
Диаметър 125мм
Подходящ за Ротационен шлайф
БОРКОРОНА DIAMOND DRY M14 Ф35MM
Размер Ф35
ПАТРОННИК ЗА БОРМ. КОНУС Ф16MM 16MM С КЛЮЧ RAIDER RD-KC05
Диск за шлайфане Райдер Про 230х6х22.2мм
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 230Х6Х22.2MM RDP / 160147
Диск за шлайфане 230х6х22.2mm RDP
  • Вътрешен диаметър на диска: 22mm
  • Дебелина на диска: 6mm
  • Диаметър на диска: 230mm