ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Ножове за ренде
Сравняване
НОЖОВЕ ЗА РЕНДЕ ЕЛЕКТРИЧЕСКО 82MM 2БРОЯ / 209937
  • НОЖОВЕ ЗА РЕНДЕ ЕЛЕКТРИЧЕСКО 82MM 2БР
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛНИ ИНСТРУМЕНТИ 93MM 10БРОЯ VELCRO
ШКУРКА ЗА МНОГОФУНКЦИОНАЛНИ ИНСТРУМЕНТИ 93MM 10БРОЯ VELCRO / 155609
  • Захват: B&D
  • Предназначение: Многофункционални инструменти
  • Размер: 93 mm
  • Разфасовка: 10 бр.
Купи
Бърз преглед
ДИСК ПОДЛОЖЕН ЗА БОРМАШИНА И ЪГЛОШЛАЙФ СЪС САМОЗАЛЕПВАЩА ОСНОВА
  • Модел: TD762189
  • Тегло: 0.04kg
  • Размери: 3.30cm x 3.90cm x 3.00cm
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704229
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
За ударно пробиване в камък, бетон, тухла и зидария Специална конструкция за висока скорост на пробиване За използване с бормашини, перфоратори и професионални винтоверти Размери: Ф 8 х 120мм Цилиндрична опашка
  • За ударно пробиване в камък, бетон, тухла и зидария
  • Специална конструкция за висока скорост на пробиване
  • За използване с бормашини, перфоратори и професионални винтоверти
  • Размери: Ф 8 х 120мм
  • Цилиндрична опашка
ДИАМАНТЕНА КОРОНА М14 12ММ / 2290531412 Диамантена корона М14 12мм - силно агресивна, равномерна и бърза работа с материала.
Размер 12мм
Марка Grone
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8 MM КОМПЛЕКТ 15 БРОЯ
ФРЕЗЕРИ ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф8 MM КОМПЛЕКТ 15 БРОЯ / 158304
  • 15 бр. Фрези за оберфреза подредени в удобна кутийка.
  • Фрезерите в съчетание с фрезата на Райдер са много добър помощник на всеки дърводелец.
  • С тях може да правите каквото си поискате върху дървото.
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM TMP 8
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 65MM TMP 8 / 338603
  • Магнит: да
  • Материал: Cr-V
  • Присъединителен размер: 1/4"
  • Размер: 8 mm
  • Дължина: 65 mm