ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИАМАНТЕНА КОРОНА М14 12ММ / 2290531412“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Шкурка за виброшлайф 93х230 P150 с 8 отвора 10бр
Сравняване
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P150 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180113
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Шкурка за лентов шлайф 75х533mm P120 5бр
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х533MM P120 5БРОЯ / 183110
183110 ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х533MM P120 5БР
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф10 (90X150MM) /157730
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф10 (90X150MM)
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 26 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709229
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 2.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
  • Боркороните са направени от въглеродна стомана.
  • Върху режещия край на коронката има покритие от волфрамов карбид, което осигурява точен и акуратен отвор в крехките материали. Диаметър на боркороните – 33, 53, 67, 73 мм.
  • Комплектът е предназначен за работа с керамична плочка.
  • В комплекта са включени държач за пръстеновидни боркорони и центриращо свредло.
  • За удобство на съхраняването и транспортирането опаковани са в пластмасова кутия.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM / 153621
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 100mm