ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф10 (90X150MM) /157730“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО SDS+ PROFESSIONAL Ф6.5 Х 320 ММ МАРИНА / 163290560
Сравняване
ДИАМЕТЪР 6,5 мм.
ДЪЛЖИНА 320 мм.
ЗАХВАТ SDS-plus
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф30ММ / 154812 Боркорона за бетон Ф30мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер Ф30мм
Предназначение за бетон
Бърз преглед
За ударно пробиване в камък, бетон, тухла и зидария Специална конструкция за висока скорост на пробиване За използване с бормашини, перфоратори и професионални винтоверти Размери: Ф 8 х 120мм Цилиндрична опашка
  • За ударно пробиване в камък, бетон, тухла и зидария
  • Специална конструкция за висока скорост на пробиване
  • За използване с бормашини, перфоратори и професионални винтоверти
  • Размери: Ф 8 х 120мм
  • Цилиндрична опашка
ДИСК WURTH ЗА РЯЗАНЕ НА ЧЕРНА СТОМАНА/А2 / C0669141250
  • Размер: 125х1,0х22,23 мм
C0669141250 ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ЧЕРНА СТОМАНА/А2
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM /153815
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
  • ДИАМЕТЪР, Ф/ММ 20
    РАБОТНА ДЪЛЖИНА, ММ 850
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф30Х450MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф30Х450MM /153648
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф30Х450MM
Свредло за бетон, 10 х 300 mm, двойна спирала, SDS PLUS от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 180Х3.2Х22.2MM
ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 180Х3.2Х22.2MM / 161102
161102 ДИСК ЗА НЕМЕТАЛ 180Х3.2Х22.2MM