ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА ЗА ЛАМАРИНА Ф35 / 154802“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЛАМЕЛЕН Ф 125 ЗА НЕРЪЖД. СТОМАНА P80 ВЮРТ
Сравняване
ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 057878580
Марка WÜRTH
Тип За шлайфане
Приложение За неръждаема стомана
Вид Ламелен
Едрина P80
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОМПЛЕКТ НАКРАЙНИЦИ 25 ММ ЗА ВИНТОВИ ГЛАВИ PH2
КОМПЛЕКТ НАКРАЙНИЦИ 25 ММ ЗА ВИНТОВИ ГЛАВИ PH2 / 2209580012
Комплект от 12 броя накрайници Grone, изработени от стомана. Размер на битове: Ph2 / дължина 25 мм. Страна на производство: Полша.
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х450MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х450MM /153614
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф22Х450MM Свредло SDS-plus на производителя Raider. Изработено от висококачествена стомана, осигуряваща неговата здравина и дълъг живот.
Диаметър Ф4.5
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
ДИСК ЛАМЕЛЕН Ф 125
Марка: Wurth
Тегло: 0.07 KGS
Шкурка за виброшлайф 93х230 P 80 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P 80 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180112
Изпитано и доказано качество, висококачествена изработка, дълъг експлотационен живот.
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 60 5 БРОЯ
ШКУРКА МРЕЖА ОТ СИЛИЦИЕВ КАРБИД 93X230MM P 60 5 БРОЯ / 184102
  • Размер: 93 х 230 мм.
  • Едрина на зърното: Р60
  • 5 броя в комплект
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм