ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM / 153621
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х160MM  За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 100mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО 4 КАНАЛНО Ф6.5 Х 160 SDS+ ВЮРТ / А0648365160
СВРЕДЛО Ф6.5 Х 160 SDS 4 КАНАЛНО ВЮРТ / А0648365160
Диаметър Ф6.5
Работна дължина 160
Захват SDS PLUS
Купи
Бърз преглед
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 18 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 18 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704109
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 18 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 18 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
НОЖ ЗА ЗЕГЕ 127ММ
НОЖ ЗА ЗЕГЕ 127ММ
Марка Bosch
Шкурка за виброшлайф Райдър размер 115х280 P 60 с 8 отвора 10бр
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 115Х280 P 60 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180106
Технически параметри:
  • размер: 115х280 P 60
  • 8 отвора
  • 10 броя
БЯЛА ШКУРКА Р40
БЯЛА ШКУРКА Р180
Цвят Бял
Марка Оргахим
Абразив Р180
патронник
ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА, КОНУС, Ф16MM, 13MM, С КЛЮЧ, RAIDER RD-KC04
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 13БР Ф2.0-8.0MM HSS + TIN МEТАЛ.
СВРЕДЛА ЗА МЕТАЛ 13БР Ф2.0-8.0MM HSS + TIN МEТАЛ. / 157107
  • Размер: 2, 2.5, 3, 3.5, 4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8 мм.