ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х210MM / 153603“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Вид SDS
Свредло за метал Ф7.0 - подходящо за пробиване в метал, легирани и нелегирани стомани.
Диаметър Ф7.0
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО MATRIX 190 Х 20 ММ 48 ЗЪБА / 732149
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО MATRIX 190 Х 20 ММ 48 ЗЪБА / 732149 Дискът за рязане на дърво MTX разполага с 48 зъба и размери - 190 х 20 мм.
ДИАМЕТЪР 190 мм
ЗЪБА 48
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 16Х400ММ / 2204616400 Свредло за бетон 16х400мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 16х400мм
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 26 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709649
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Размер 4.9мм
Твърдост 62-65 HRc
Размер 25мм
Марка Matrix
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм