ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО ВЮРТ / А060811592“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 18 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709129
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 115X22.2MM RD-DD00
ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 115X22.2MM RD-DD00 / 162101
162101 ДИСК ДИАМАНТЕН DRY 115X22.2MM RD-DD00
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА СТЪКЛО Ф4 MM
СВРЕДЛО ЗА СТЪКЛО Ф4 MM / 157764
СВРЕДЛО ЗА СТЪКЛО Ф4 MM
ДИАМЕТЪР: ф 4 мм
ЗАХВАТ: Цилиндричен
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: Стъкло/керамика
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM /153810
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф16Х600MM Свредлото SDS Max на Raider e изработено от висококачествена стомана, което е гаранция за неговата устойчивост и дълъг експлоатационен живот.
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-40
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-40 / 164118
164118 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-40
ЕКСТРАКТОРИ КОМПЛЕКТ 4БРОЯ TOPMASTER
ЕКСТРАКТОРИ КОМПЛЕКТ 4БРОЯ TOPMASTER / 339701
  • За шпилки с диаметър: 3-5 ; 4-8 ; 5-10 ; 6-12 mm
  • Материал: Cr-Mo steel
  • Присъединителен размер: 1/4"
  • Изработени от хром-молибденова стомана
  • Удобна кутия за съхранение
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS.
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS. / 180727
  • Абразивност: 100 mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Размер на шкурката: 285 mm
  • Тип: Velcro триъгълна
Свредло за бетон 20х400мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 20х400мм