ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х310MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х310MM / 153609
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф12Х310MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 310mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 12mm
  • Работна дължина: 250mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ДИСК ПОДЛОЖЕН, САМОЗАЛЕПВАЩА ОСНОВА 125 ММ
  • Тегло: 0.01kg
  • Размери: 3.40cm x 0.60cm x 3.10cm
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ / 157722
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф10.0 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 10 мм
  • Обща дължина: 133 мм
  • Дължина на свредлото: 87 мм
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф9.5 MM H38 MMФ8 MM С ЛАГЕР
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА Ф9.5 MM H38 MMФ8 MM С ЛАГЕР / 154405
  • С лагер
  • Диаметър на опашката: Ф8мм
  • Размер на фрезера: 9.5 х 38мм
Размер Ф25
Диаметър Ф6.5
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х310 / MTS31012
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х310 / MTS31012 Свредло sds-p4 kinetix 12Х310 е с диаметър 12 мм и L1: 310 мм. Важно правило за работа със свредла, които имат захвати SDS е, че трябва да смажете опашката преди употреба.
Серия: KINETIX
Размер: 12 мм / 310 мм
Модел: SDS P-4
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 22 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710729
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло