ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
Сравняване
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704229
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 30 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709289
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
БОРКОРОНА HSS Ф40 / 157826
БОРКОРОНА HSS Ф40 / 157826
Размер Ф40
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф18Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф18Х1000MM /153683
СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф18Х1000MM
  • Свредло за бетон
  • Опашка със захват SDS Plus
  • Диаметър: Ф 18мм
  • Работна дължина: 950мм
  • Обща дължина: 1000мм
НОЖ ЗА САБЛЕВИДЕН ТРИОН ЗА ТУХЛИ 455X50X1.5MM / 155415
ДИАМАНТЕНА КОРОНА ЗА ПЛОЧКИ М14 75ММ / 2290531475 Диамантена корона за плочки М14 75мм - качество на изпълнението, дълъг експлоатационен живот на продукта.
Предназначение За плочки
Размер 75мм