ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ УДЪЛЖЕНО 5.0 ММ/1БР.
Сравняване
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Шкурка
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА, P 60, 75 Х 457 / 742769
БИТОВЕ PH1 50ММ / 113869
Размер 50мм
Твърдост 53–54 HRc
  • Модел:BO-2607019460
  • Тегло с опаковка:1.00kg
  • Опаковка:30.00cm x 20.00cm x 20.00cm
  • SKU:BO-2607019460
Нож зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 116(90)3.0MM 2БР. RD-WT301C / 155410
155410 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 116(90)3.0MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 14Х260ММ / 2204614260 Свредло за бетон 14х260мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 14х260мм
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22
ДИСК ДИАМАНТЕН RAIDER TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22 / 162202
Марка: EUROMASTER Код на продукта: 162202 162202 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO ТЪНЪК 125X22.2MM RD-DD22
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА КАМБАНА ПЛЕТЕНА Ф75MM (3)“““ /170109
  • с цилиндрична опашка , подходяща за работа с бормашини
  • подходяща за почистване на метални елементи от боя , ръжда и замърсявания
  • с диаметър ф75 мм