ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 230Х6Х22.2MM / 160112“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
Сравняване
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100 / 180724
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Тип: Velcro
  • Размер на шкурката: 225mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 5 Х 110 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS /710029
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 5 Х 110 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф1.0MM 2БРОЯ
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф1.0MM 2 БРОЯ /157678
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-R Ф1.0MM 2БРОЯ Комплект - 2бр.
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф3 MM 2 БРОЯ / 157731
СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО Ф4 MM 2 БРОЯ / 157732
Подходяща за ръчна работа
Размер 230 х 280 мм
Абразив Р400
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 8ММ / 7178009
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 8 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
Диаметър 8мм
Покритие Титанов нитрит
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 6Х200ММ / 708669 Свредло за бетон 6х200 мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 6х200 мм