ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100 / 180724“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Предназначен за Рязане на стомана
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х210 / MTS21012
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 12Х210 / MTS21012 Свредло sds-p4 kinetix 12Х210 е с диаметър 12 мм и L1: 210 мм. Важно правило за работа със свредла, които имат захвати SDS е, че трябва да смажете опашката преди употреба.
Серия: KINETIX
Размер: 12 мм / 210 мм
Модел: SDS P-4
  • Изключително здрав режещ диск с високи експлоатационни показатели.
  •  Подходящ за рязане на неръждаема стомана и инокс.
Четка за бормашина, 75 mm, плоска с опашка, вълнообразна стоманена тел от MTX. Изработена от стоманена тел. Месингово покритие. Използва се за почистване на метални повърхности от ръжда и замърсявания.
ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 057878540
Марка WÜRTH
Тип За шлайфане
Приложение За неръждаема стомана
Вид Ламелен
Едрина P40
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф32Х600MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф32Х600MM /153801
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф32Х600MM
  • С високока скорост на пробиване, благодарение на две твърдосплавни пластини.
  • Подобрено отвеждане на прахта и твърдите абразивни частици.
  • Дълъг експлоатационен живот.
РЕЗЕЦ ЗА ПРОБИВАНЕ НА ОТВОРИ В ПЛОЧКИ СЪС ЗАЩИТА
  • За рязане на отвори до 80 мм
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS.
ШКУРКА ТРИЪГЪЛНА 285MM VELCRO GRIT 100 5PCS. / 180727
  • Абразивност: 100 mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Размер на шкурката: 285 mm