ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 254Х80ТХ30MM / 163152“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Свредло за бетон Диаметър: Ф 6мм Дължина: 210мм Работна дължина: 150мм Захват: SDS Plus
Сравняване
  • Свредло за бетон
  • Диаметър: Ф 6мм
  • Дължина: 210мм
  • Работна дължина: 150мм
  • Захват: SDS Plus
Бърз преглед
Ножове за ренде
НОЖОВЕ ЗА РЕНДЕ ЕЛЕКТРИЧЕСКО 82MM 2БРОЯ / 209937
  • НОЖОВЕ ЗА РЕНДЕ ЕЛЕКТРИЧЕСКО 82MM 2БР
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ
ШКУРКА С ОТВОРИ Ф125ММ Шкурка с отвори ф125мм - залепва се чрез велкро и е предназначена за шлайфане на дърво и мазилка.
Абразив P320
Диаметър 125мм
Подходящ за Ротационен шлайф
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM / 153676
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х350MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 350mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 300mm
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM / 153651
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 300mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 250mm
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х260MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х260MM / 153675
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х260MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 260mm
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 200mm
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 6,5 ММ ПОКРИТИЕ ОТ ТИТАНОВ НИТРИД
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 6.5ММ / 7176509
Диаметър 6.5мм
Покритие Титанов нитрит
Размер 115 х 1 х 22.2мм