ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА Ф65 / 157850“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
БОРКОРОНА DIAMOND DRY M14 Ф50MM
Сравняване
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х260MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х260MM / 153675
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф14Х260MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 260mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 200mm
Купи
Бърз преглед
Нож за зеге
НОЖ ЗА ЗЕГЕ CARBIDE T““ 100(75)4.3MM 1БР. RD-CT141HM / 155417
  • Дължина: 100 mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: Carbide
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75 mm
  • Стъпка: 4.3 "
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф35MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф35MM / 154605
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф35MM
  • Опашка  8 mm
  • Ширина 35 mm
Марка Gross
Свредло за бетон, 8 х 200 mm, цилиндрична опашка от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф8Х260MM / 153663
ДЪЛЖИНА 260 мм.
ДИАМЕТЪР 8 мм.