ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф8Х260MM / 153663“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Шкурка кръгла за шлифовъчна машина, самозалепваща, перфорирана, P 100, 125 mm, 5 бр. от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
Сравняване
ШКУРКА КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА САМОЗАЛЕПВАЩА P100 125мм 5 БРОЯ/ 738059
  • Модел:TD738059
  • Тегло с опаковка:0.04kg
  • Опаковка:1.90cm x 5.70cm x 2.85cm
  • SKU:TD738059
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛА ЗА ДЪРВО Ф3-10MM 15 БРОЯ КОМПЛЕКТ
СВРЕДЛА ЗА ДЪРВО Ф3-10MM 15 БРОЯ КОМПЛЕКТ / 157791
ДИСК ДИАМАНТЕН ЗА СУХО РЯЗАНЕ MATRIX 115 Х 22,2 ММ / 731789
  • Диаметър: 115 мм
  • Размер на отвора: 22.2 мм
  • Вълнообразен
  • Материал: стомана
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM /153815
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
  • ДИАМЕТЪР, Ф/ММ 20
    РАБОТНА ДЪЛЖИНА, ММ 850
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф8Х110MM / 153660
ДЪЛЖИНА 110 мм.
ДИАМЕТЪР 8 мм.
ЗАХВАТ SDS+
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ Бетон
Шкурка
Предназначение за дърво, мека дървесина, шперплат и пр.
Работна дължина 75мм
За рязане от 3 до 30мм