ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО SDS-MAX Ф20Х1000MM /153815“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 28 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
Сравняване
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 28 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704209
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 28 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 28 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Нож зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 116(90)3.0MM 2БР. RD-WT301C / 155410
155410 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 116(90)3.0MM
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛА ЗА ДЪРВО ПЛОСКИ 1/4 HEX 7БР. Ф10, 12, 16, 19
СВРЕДЛА ЗА ДЪРВО ПЛОСКИ 1/4 HEX 7БР. Ф10, 12, 16, 19 / 157794
ШКУРКА КРЪГЛА САМОЗАЛЕПВАЩА P8 / 738049
ШКУРКА КРЪГЛА САМОЗАЛЕПВАЩА P80 125 мм 5БРОЯ/ 738049
ШКУРКА КРЪГЛА САМОЗАЛЕПВАЩА P80 125 мм 5БРОЯ/ 738049 Шкурка за ъглошлайф, самозалепваща, перфорирана, P 80, 125mm, 5бр, 738049, MTX
  • Модел:TD738049
  • Тегло с опаковка:0.04kg
  • Опаковка:2.60cm x 3.00cm x 2.80cm
  • SKU:TD738049
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х310ММ / 70679
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х310ММ / 70679 Свредло за бетон Gross 8х310мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х300мм
Марка Gross
Свредло за бетон, 6 х 210 mm, двойна спирала, SDS PLUS от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany