ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х210MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х210MM / 153639
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 150mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО SDS-P4 8Х160 KINETIX / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 8Х160 / MTS16008
СВРЕДЛО SDS-P4 KINETIX 8Х160 / MTS16008 Свредло SDS P-4 KINETIX е с диаметър 8 мм и L1: 160 мм. Предимствата на този вид свредла са бързината на смяната на инструмента, лесно обслужване и надеждност.
Серия KINETIX
Размер 8 мм / 160 мм
Модел SDS P-4
Размер 4.9мм
Твърдост 62-65 HRc
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-120
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-120 / 164105
164105 ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-120
ДИСК ДИАМАНТЕН MATRIX ЗА МОКРО РЯЗАНЕ 125 Х 22,2 ММ / 731859
  • Производител: MTX Germany
Диск диамантен за мокро рязане, непрекъснат ръб, 125х22,2mm - произведено в Тайван.
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 5.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Патронник за бормашина
  • Свалянето и поставянето на приставките се прави с помощта на патронния ключ
  • Предназначен е за електро-, пневмоинструмент.
БОРКОРОНА ЗА БЕТОН Ф30ММ / 154812 Боркорона за бетон Ф30мм - подходяща за пробиване на работни отвори в твърди и плътни материали, при изграждане и монтаж на конзоли за електрически ключове, контакти, разпределителни кутии и др.
Размер Ф30мм