ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ПАТРОННИК ЗА БОРМАШИНА КОНУС / 139921“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Подходяща за ръчна работа
Размер 230 х 280 мм
Абразив Р180
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100 / 180724
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 100
Спецификация:
  • Абразивност: 100mm
  • Предназначение: Шлайфане
  • Тип: Velcro
  • Размер на шкурката: 225mm
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6 Х 110
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MUNGO SDS PLUS 6 Х 110 В основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”, която представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка, или шлицов захват.
Марка: MUNGO
Предназначение: За бетон
Размер: 6 х 110 мм
Накрайници за монтаж на гипсокартон S2, к-т 10 бр. GD
НАКРАЙНИЦИ ЗА МОНТАЖ НА ГИПСОКАРТОН S2 / 390709
  • Изработени от закалена стомана
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО, 190 Х 30 ММ, 48 ЗЪБА// MTX
ДИСК MATRIX ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО, 190 Х 30 ММ, 48 ЗЪБА// MTX / 732199
732199 ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА ДЪРВО, 190 Х 30 ММ, 48 ЗЪБА// MTX
СЕКАЧ-ЛОПАТКА 40Х250ММ GROSS / 70317
СЕКАЧ-ЛОПАТКА 40Х250ММ GROSS / 70317 Секач-лопатка GROSS SDS PLUS PRO с дължина 40х250мм е изработено от висококачествена легирана стомана, която има висока якост и устойчивост на износване.
Размер 40х250мм
Серия SDS PLUS PRO
Твърдост на острието 54-56HRC
Четка за бормашина
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА ПЛОСКА МЕСИНГ Ф 50MM (2)“““ / 170104
  • Подходяща е за почистване и отстраняване на ръжда, сваляне на боя и др.
  • Отличава се с високо качество и дълъг експлоатационен живот
Диаметър Ф13
Работна дължина 101мм