ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА ПЛОСКА МЕСИНГ Ф 50MM (2)“““ / 170104“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 10 Х 260 ММ /2204610260
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 10 Х 260 ММ
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БОРКОРОНИ Ф26/63MM / 157704
БОРКОРОНИ Ф26/63MM / 157704
Вид Комплект с 27 части
Бърз преглед
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 42MM TMP 8
НАКРАЙНИК ЗА САМОПРОБИВНИ ВИНТОВЕ 42MM TMP 8 / 338600
  • Характеристика: С магнит.
  • Размер на шестограмна вложка: 1/4” на 8 мм.
  • Дължина: 42 мм.
  • Материал: Хром – ванадиева стомана
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА КАМБАНА ПЛЕТЕНА Ф75MM (3)“““ /170109
  • с цилиндрична опашка , подходяща за работа с бормашини
  • подходяща за почистване на метални елементи от боя , ръжда и замърсявания
  • с диаметър ф75 мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х110ММ / 70657
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 8Х110ММ / 70657 Свредло за бетон Gross 8х110мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 8х110мм
Марка Gross
Четка за бормашина
Четка за бормашина, плоска Ø 30 мм, 744409 Плоска с опашка. Диаметър: 30 мм Диаметър на опашката: 6 мм Изработена е от стоманена вълнообразна тел, с месингово покритие. Прилага се за почистване на метални повърхности от ръжда (корозия) на всякакви метални повърхности (стомана, алуминий, цинкова сплав, месинг, мед и др., както и за благородни метали), замърсявания и др.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 10Х210ММ / 710299 Свредло за бетон 10х210мм - двойна спирала, произведен от марката Matrix.
Размер 10х210мм
Марка Matrix
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 10Х110ММ / C0648771011
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/110 ММ / C0648771011
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 10 мм.
ОБЩА ДЪЛЖИНА 110 мм.
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 50 мм.