ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНИ Ф26/63MM / 157704“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 60 10 БРОЯ
Сравняване
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 60 10 БРОЯ / 180703
  • Размер: 115 мм
  • К60
  • 10 броя в комплект
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
ВОДАЧ ЗА BI-МЕТАЛНИ БОРКОРОНИ HEX ОПАШКА ЗА Ф14-30MM / 157800
Вид SDS
ЧЕТКА ЗА БОРМАШИНА
МАТЕРИАЛ МЕСИНГ
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 50.00 мм
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х210MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х210MM / 153606
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф10Х210MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 210mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 10mm
  • Работна дължина: 150mm
Четка за бормашина
Четка за бормашина, плоска Ø 30 мм, 744409 Плоска с опашка. Диаметър: 30 мм Диаметър на опашката: 6 мм Изработена е от стоманена вълнообразна тел, с месингово покритие. Прилага се за почистване на метални повърхности от ръжда (корозия) на всякакви метални повърхности (стомана, алуминий, цинкова сплав, месинг, мед и др., както и за благородни метали), замърсявания и др.
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К80 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф150MM К80 С 6 ОТВОРА 10 БРОЯ / 180714
Спецификация:
  • Абразивност: 80mm
  • Диаметър: 150mm