ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО SDS-PLUS Ф8.0Х260MM / 153604“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х2.5Х22.2MM RDP
Сравняване
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х2.5Х22.2MM RDP / 160122
160122 ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х2.5Х22.2MM RDP
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 10 Х 260 ММ /2204610260
СВРЕДЛО SDS-PLUS ЗА БЕТОН 10 Х 260 ММ
Купи
Бърз преглед
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА / 704229
ПЛОСКО СВРЕДЛО ЗА ДЪРВО MTX 30 ММ С 6-СТЕННА ОПАШКА Изработено от стомана. Размерът му е 30 мм. Твърдост на режещи ръбове е 45-54 HRc. Свредлото за дърво е подходящо за употреба с електрически бормашини, винтоверти.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 20Х800ММ /2204620800 Свредло за бетон 20х800мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 20х800мм
БОРКОРОНА CARBIDE Ф103 / 157773
Размер Ф103
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х3.2Х22.2MM
ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х3.2Х22.2MM / 160101
160101 ДИСК ЗА МЕТАЛ 115Х3.2Х22.2MM
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА R2.38MM H6.5MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА R2.38MM H6.5MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР / 154407
Спецификация:
  • Опашка: 8mm
  • Работна дължина: 6.5mm
  • Радиус на закръгление: 2.38mm