ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА R2.38MM H6.5MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР / 154407“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Подсказка
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф4 (40X75MM) /157725
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф4 (40X75MM)
Марка SPD
Модел T118
Купи
Бърз преглед
ДИСК Ф125MM VELCRO УНИВЕРСАЛЕН
ДИСК Ф125MM VELCRO УНИВЕРСАЛЕН / 139972
139972 ДИСК Ф125MM VELCRO УНИВЕРСАЛЕН
ДИСК ЗА РЯЗАНЕ НА МЕТАЛ 230 Х 3 ММ РОДЕКС / SRM230
ДИСК ЗА ШЛАЙФАНЕ 230ММ РОДЕКС / RS6230
Материал: Карбофлекс
Шкурка за виброшлайф Райдър
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P180 С 8 ОТВОРА 10БРОЯ / 180104
ШКУРКА ЗА ВИБРОШЛАЙФ 93Х230 P180 С 8 ОТВОРА 10БР
Технически параметри:
  • размер: 93х230 P 180
  • 8 отвора
  • 10 броя
ОПИСАНИЕ Подходящ за рязане в: Дърво
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 190Х60ТХ30MM / 163148
Подходящ за рязане в:
  • Дърво
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА R2.38MM H6.5MM ОПАШКА Ф8MM С ЛАГЕР
Спецификация:
  • Опашка: 8mm
  • Работна дължина: 6.5mm
  • Радиус на закръгление: 2.38mm
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 180
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 180 / 180725
ШКУРКА VELCRO Ф225MM GRIT 180 Технически данни: - Марка: RAIDER - Диаметър: 225 мм - Grit: 180