ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО ЗА БЕТОН Ф4 (40X75MM) /157725“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 32 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709709
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
Купи
Бърз преглед
Нож зеге за дърво
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 116(90)3.0MM 2БР. RD-WT301C / 155410
155410 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 116(90)3.0MM
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 125X22.2MM RD-DD05
ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 125X22.2MM RD-DD05 / 162105
162105 ДИСК ДИАМАНТЕН TURBO 125X22.2MM RD-DD05
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 3.3ММ / 715339
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ MTX 3.3ММ / 715339 Направено е от инструментална легирана стомана марка Р4М4Х2. Размерът му е ф3.3 мм. Твърдостта на режещи ръбове е 62-65 HRc.
Размер Ф3.3мм
Твърдост 62-65 HRc
СВРЕДЛО CROSS HEAD SDS-PLUS Ф6Х210MM / 153658
СВРЕДЛО CROSS HEAD SDS-PLUS Ф8Х210MM / 153662