ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 76(50)1.4MM 2БР. RD-WT101A / 155406“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.5 MM 2 БРОЯ
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.5 MM 2 БРОЯ / 157699
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф3.5 MM 2 БРОЯ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 3.5 мм
  • Обща дължина: 70 мм
  • Дължина на свредлото: 39 мм
Бърз преглед
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 60 10 БРОЯ
ШКУРКА VELCRO Ф115MM K 60 10 БРОЯ / 180703
  • Размер: 115 мм
  • К60
  • 10 броя в комплект
Свредло за бетон 20х400мм - в основата му е разположена т.нар “опашка на свредлото”. Тя представлява специална форма за SDS-Quick, SDS-max, SDS-plus, цилиндрична опашка или шлицов захват.
Марка WURTH
Предназначение За бетон
Размер 20х400мм
Шкурка
ШКУРКА КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА САМОЗАЛЕПВАЩА P60 125 мм 5 БРОЯ / 738039
  • Модел:TD738039
  • Тегло с опаковка:0.05kg
  • Опаковка:2.05cm x 5.70cm x 2.80cm
  • SKU:TD738039
Шкурка за ъглошлайф, самозалепваща, перфорирана, P 60, 125mm, 5бр, 738039, MTX
НАКРАЙНИК PZ0 25 ММ
НАКРАЙНИК PZ0 25 ММ
  • Изработен от прецизно закалена хром-ванадий-молибденова стомана.
  • Пясъкоструйно покритие.
  • Многофункционални накрайници, създадени за нормална употреба.
  • Устоичиви на протриване и откъсване.
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM / 153616
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 8mm
  • Работна дължина: 100mm
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153624
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm