ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „ШКУРКА КРЪГЛА ЗА ШЛИФОВЪЧНА МАШИНА САМОЗАЛЕПВАЩА P60 125 мм 5 БРОЯ / 738039“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-150
Сравняване
ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-150 / 164123
164123 ДИСК ЛАМЕЛЕН 125MM А-150
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
БУРГИЯ ЗА МЕТАЛ БЪЛГАРСКА Ф 5.5 ВАЛЕРИЙ
МАТЕРИАЛ: Стомана
ПРЕДНАЗНАЧЕНИЕ: За метал
Вид SDS
БОРКОРОНА DIAMOND Ф12 / 157777
БОРКОРОНА DIAMOND Ф12 / 157777
Размер Ф12
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM / 154604
ФРЕЗЕР ЗА ОТВОР Ф30MM
  • подходящо да се използва за пробиване на глухи отвори в масивно дърво
  • с цилиндрична опашка – Ø8мм
ДИСК WURTH ЛАМЕЛЕН Ф 125 / 057878540
Марка WÜRTH
Тип За шлайфане
Приложение За неръждаема стомана
Вид Ламелен
Едрина P40
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН 10Х110ММ / C0648771011
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН WURTH SDS-PLUS 10/110 ММ / C0648771011
ВЪНШЕН ДИАМЕТЪР 10 мм.
ОБЩА ДЪЛЖИНА 110 мм.
РАБОТНА ДЪЛЖИНА 50 мм.
ЗАХВАТ SDS-plus
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 30 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709289
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло