ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „БОРКОРОНА DIAMOND Ф12 / 157777“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
Ножове за ренде
Сравняване
НОЖОВЕ ЗА РЕНДЕ ЕЛЕКТРИЧЕСКО 82MM 2БРОЯ / 209937
  • НОЖОВЕ ЗА РЕНДЕ ЕЛЕКТРИЧЕСКО 82MM 2БР
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КОМПЛЕКТ БОРКОРОНИ ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ, D 33-53-67-73-83 М
КОМПЛЕКТ БОРКОРОНИ ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ, D 33-53-67-73-83 М / 728429
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Купи
Бърз преглед
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф4.5 MM 1 БРОЙ
157716 СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ HSS-CO Ф4.5MM 1БР.
СВРЕДЛО ЗА МЕТАЛ RAIDER HSS-CO Ф4.5 MM 1 БРОЙ Изработено от висококачествена HSS - CO стомана, осигуряваща му здравина и дълъг живот.
  • Диаметър: 4.5 мм
  • Обща дължина: 80 мм
  • Дължина на свредлото: 47 мм
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-120
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-120 / 164105
164105 ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-120
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х300ММ / 70680
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН GROSS 10Х300ММ / 70680 Свредло за бетон Gross 10х300мм - произведено от марката Gross, която гарантира качеството на продуктите си.
Размер 10х300мм
Марка Gross
Диаметър Ф8
Работна дължина 101мм
Предназначение легирани и нелегирани стомани
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф20Х260MM
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф20Х260MM / 153680
СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф20Х260MM за пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 260mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 20mm
  • Работна дължина: 200mm
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM / 153624
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф14Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 14mm
  • Работна дължина: 100mm