ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
Преглед на количката „СВРЕДЛО CROSS HEAD RAIDER SDS-PLUS Ф20Х260MM / 153680“ е добавен във вашата количка.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
ШКУРКА ДИСКОВА 120 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ
Сравняване
ШКУРКА ДИСКОВА 120 TS30R, 225 ММ, 8 ОТВОРА, 3 БРОЯ / 1050302212
  • Диаметър: 225 мм.
  • Зърненост: P120
  • 8 отвора
Бърз преглед
Свредло за бетон, 10 х 300 mm, двойна спирала, SDS PLUS от ​MTX (Matrize Handels GmbH) Germany
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН, 16 Х 400 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS P /710469
Бърз преглед
ЧЕТКА ЗА ЪГЛОШЛАЙФ RAIDER КАМБАНА МЕСИНГ Ф75 MM / 171103
ДИАМЕТЪР 75 мм.
МАТЕРИАЛ Месинг
Шкурка за лентов шлайф 75х533mm P100 5бр
ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х533MM P100 5БРОЯ / 183109
183109 ШКУРКА ЗА ЛЕНТОВ ШЛАЙФ 75Х533MM P100 5БР
КОМПЛЕКТ БОРКОРОНИ ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ, D 33-53-67-73-83 М
КОМПЛЕКТ БОРКОРОНИ ЗА КЕРАМИЧНИ ПЛОЧКИ, D 33-53-67-73-83 М / 728429
  • Качество на изпълнението ,дълъг експлоатационен живот на продукта.
Нож за зеге
НОЖ ЗА ЗЕГЕ CARBIDE T““ 100(75)4.3MM 1БР. RD-CT141HM / 155417
  • Дължина: 100 mm
  • Захват: T-образен
  • Материал: Carbide
  • Предназначение: Дърво
  • Работна дължина: 75 mm
  • Стъпка: 4.3 "
Размер Ф65
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 24 Х 300 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709189
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло