ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM / 153651
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф16Х300MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 300mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 16mm
  • Работна дължина: 250mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО MATRIX ЗА БЕТОН, 32 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 709709
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР RAIDER 254Х80ТХ30MM / 163152
163152 ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 254Х80ТХ30MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х600MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х600MM /153812
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф18Х600MM Свредлото SDS Max на Raider e изработено от висококачествена стомана, което е гаранция за неговата устойчивост и дълъг експлоатационен живот.
Шкурка
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА 45° B12.7 MM ОПАШКА Ф8 MM С ЛАГЕР
ФРЕЗЕР ЗА ОБЕРФРЕЗА 45° B12.7 MM ОПАШКА Ф8 MM С ЛАГЕР / 154403
  • Размер: 12.7 мм.
  • Опашка: 8 мм.