ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР ЗА ДЪРВО Ф305X100TX30MM / 163144
ДИСК ЗА ЦИРКУЛЯР 115Х36TX22.2MM RAIDER RD-SB28
Обратно към продуктите
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150
ДИСК ЛАМЕЛЕН 115MM А-150 / 164113 0.87 € / 1.70 лв. / бр.
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК 305X100TX30
Кликнете за уголемяване
Raider
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
305X100TX30
  • Допълнителна информация
  • За марката
  • Доставка
Описание
ЦИРКУЛЯРЕН ДИСК
Доставчик
ЕВРОМАСТЕР ИМПОРТ-ЕКСПОРТ ООД
Марка
Raider
За марката
  • Такса за обявена стойност / 0,5% от стойността на обявената стойност /
  • Такса за обявена стойност / 0,24% от стойността на обявената стойност. /
Свързани продукти
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM
Сравняване
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM / 153616
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН RAIDER SDS-PLUS Ф8.0Х160MM За пробиване в бетон Raider се характеризира с:
  • Дължина: 160mm
  • Захват: SDS+
  • Предназначение: Бетон
  • Диаметър: 8mm
  • Работна дължина: 100mm
Добавете към желани
Купи
Бърз преглед
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ RD-PC03 / 209914
КЕЧЕ ЗА ПОЛИРМАШИНА Ф 240 ММ
МОДЕЛ: RD-PC03
Купи
Бърз преглед
Подсказка
СВРЕДЛО ЗА БЕТОН MATRIX, 14 Х 600 ММ, ДВОЙНА СПИРАЛА, SDS / 710649
  • Твърдосплавна пластина марка ВК8 има специално заточване
  • Изчислено е на ударно пробиване
  • Инструментът е направен от стомана марка 40Х
  • Корпусът на свредлото увеличава площта на сечение, което намалява амплитуда на вибрациите му
  • При работа със свредлата с дължина над 400 мм е необходимо допълнително пробиване с по-късо свредло
  • Опашката трябва да се смазва.
  • Боркороните са направени от въглеродна стомана.
  • Върху режещия край на коронката има покритие от волфрамов карбид, което осигурява точен и акуратен отвор в крехките материали. Диаметър на боркороните – 33, 53, 67, 73 мм.
  • Комплектът е предназначен за работа с керамична плочка.
  • В комплекта са включени държач за пръстеновидни боркорони и центриращо свредло.
  • За удобство на съхраняването и транспортирането опаковани са в пластмасова кутия.
НОЖ ЗА ПРОБОДЕН ТРИОН ЗА ДЪРВО 'T' 2 БР. КОМПЛЕКТ
НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T““ 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT244 / 155404
155404 НОЖ ЗА ЗЕГЕ ЗА ДЪРВО T"" 100(75)4.0MM 2БР. RD-WT244
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф22Х505MM
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф22Х505MM /153806
СВРЕДЛО SDS-MAX Ф22Х505MM Свредлото е подходящо за пробиване и ударно пробиване в бетон и бетонни конструкции. Изработено е от висококачествена стомана с дълъг експлоатационен живот. Свредло със SDS Max захват. Диаметър: ø22 мм. Дължина на свредлото:500 мм.